Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Rutger bakt; Chocolade[e-boek e-boek]

Rutger van den Broek

Rutger bakt; Chocolade
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 15,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
Productspecificaties
EAN : 9789048880959
Auteur(s) : Rutger van den Broek
Taal : Nederlands
Onderwerp : Eten en drinken
Thema : Kookkunst / eten en drinken etc.
Uitgever : Carrera
Verwacht : November 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Chocolade is een ideaal ingrediënt om mee te bakken, omdat het op zoveel manieren te gebruiken is. Gebruik cacaopoeder, geschaafde pure chocolade of gesmolten chocolade: het kan allemaal. Verwerk de chocola in een lekkere chocoladesaus of maak een chocolade ganache voor een taartvulling of garnering.
Ben je op zoek naar een lekker dessert? Maak dan mijn pure chocolademousse of ga aan de slag met jouw zelfgemaakte chocolade ijs. Voor een feestelijk moment schotel je jouw gasten een chocoladetaart voor, zet je heerlijke brownies op tafel of verras je iedereen met zelfgemaakte bonbons of chocoladetruffels. Zo vind je voor ieder moment een geschikt chocolade recept.

(Geen beoordelingen)
Delen:
Velden met een * zijn verplicht