Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ketting van ijzer[e-boek e-boek]

Cassandra Clare

Ketting van ijzer
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789024597734
Auteur(s) : Cassandra Clare
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 15+
Thema : Kinderen / tieners: fictie: fantasy
Reeks : De laatste uren (2)
Uitgever : Luitingh Sijthoff
Verschenen : Maart 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 509
Beschrijving

Na Ketting van goud van Cassandra Clare is er nu Ketting van ijzer: deel 2 van De laatste uren-serie die zich afspeelt in Clares immens populaire Schaduwjagerswereld.

Alles lijkt goed te gaan in Cordelia's leven: ze is verloofd met James, ze woont in Londen met haar vrienden en ze ziet haar vader binnenkort weer. Ook heeft ze Cortana, een legendarisch zwaard, in haar bezit. Maar schijn bedriegt: de verloving is een list, ze kan het zwaard niet aanraken zonder zich te branden en er loopt een massamoordenaar rond die het gemunt heeft op de Schaduwjagers. Terwijl ze samen met haar vrienden jacht maakt op de moordenaar, ontdekt Cordelia dat iedereen een geheim met zich meedraagt. Wie kan ze nog vertrouwen?

Cassandra Clare is een van de populairste en best verkopende YA-auteurs ter wereld. Ze brak door met The Mortal Instruments (Kronieken van de Onderwereld). Wereldwijd zijn er meer dan 50 miljoen exemplaren van haar boeken verkocht. Haar boeken zijn in meer dan 35 talen vertaald en ook succesvol verfilmd.

'Een nieuw, spannend verhaal dat niet alleen vertrouwd zal aanvoelen voor fans van het eerste uur, maar ook nieuwe lezers zal weten te bekoren.' Booklist

Velden met een * zijn verplicht