Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Negroland[e-boek e-boek]

Een autobiografie

Margo Jefferson

Negroland
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029514774
Auteur(s) : Margo Jefferson
Taal : Nederlands
Onderwerp : Biografieën literaire auteurs
Thema : Biografie: literair
Reeks : Privé-domein (297)
Uitgever : De Arbeiderspers
Verschenen : Oktober 2017
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 242
Beschrijving

Als dochter van een kinderarts en een modieuze moeder groeide Margo Jefferson op te midden van de hoogopgeleide en welvarende zwarte elite in Chicago in tijden van segregatie - in wat zij 'Negroland' noemt.

Tegen de achtergrond van beslissende historische gebeurtenissen als de burgerrechtenbeweging, de opkomst van het feminisme en de schijn van een postraciale tijd, brengt Jefferson haar leven in kaart, dat werd getekend door psychologische en morele tegenstellingen in een zwarte middenklasse met ogenschijnlijke privileges.

Velden met een * zijn verplicht