Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vingervlug[e-boek e-boek]

Sarah Waters

Vingervlug
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,49
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789038899671
Auteur(s) : Sarah Waters
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Vertaalde fictie
Uitgever : Nijgh & Van Ditmar
Verschenen : Oktober 2014
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 560
Beschrijving

Weeskind Sue Trinder groeit op onder de liefdevolle vleugels van mevrouw Sucksby, in een toevluchtsoord voor zakkenrollers en andere kruimeldieven.

Door de charmante oplichter Richard Rivers, beter bekend als Genteman, wordt Sue betrokken bij een duivels plan. Ze moet vriendschap sluiten met het naïeve rijkeluismeisje Maud, zodat Richard haar kan verleiden. Als hij met Maud trouwt, krijgt Sue een deel van de enorme erfenis die Maud en Richard dan bekomt. Sue gaat akkoord, maar als ze erachter komt dat Richard Maud, met wie ze vriendinnen wordt, wil laten opsluiten in een gekkenhuis.

Vingervlug is een thriller die de lezer meevoert naar de Londense onderwereld van de negentiende eeuw, vol verraad, bedrog en opportunisme. Het is de wereld van Oliver Twist `met een twist . Maar het is ook een ontroerende liefdesgeschiedenis, een zoektocht naar identiteit, familie en vriendschap.

Velden met een * zijn verplicht