Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De zwarte specht[e-boek e-boek]

Koos Dijksterhuis

De zwarte specht
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 12,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789045041223
Auteur(s) : Koos Dijksterhuis
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vogels
Thema : Dierenrijk: vogels en vogelobservatie: algemeen
Reeks : De Vogelserie (18)
Uitgever : Atlas Contact
Verschenen : November 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 165
Beschrijving

Koos Dijksterhuis leert je alles over 'De zwarte specht' in zijn nieuwste boek. Zwarte spechten zijn de timmerlieden van het bos. Ze houden van hakken en gaan zelfs knoeperhard eikenhout te lijf. Hun hele lijf is gebouwd op hameren. Koos Dijksterhuis is al zijn hele leven gefascineerd door deze grote, gitzwarte vogel met zijn vuurrode pet. Met een halve meter van kruin tot staartpunt is de zwarte specht de grootste specht van Europa. Zijn roffel klinkt als een mitrailleursalvo en zijn klagende roep draagt ver door het bos. Toch zie je hem zelden. De zwarte specht is namelijk een meester in het verstoppen. Als hij je ziet, draait hij om de boom en verbergt hij zich achter de stam.

Dijksterhuis schrijft aanstekelijk en toegankelijk, hij kent de wetenschappelijke literatuur, en dat maakt deze monografie ook interessant voor de hardcore vogelfanaat.

Velden met een * zijn verplicht