Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Bedrijf te koop[e-boek e-boek]

handboek voor koop, verkoop en buy-out van bedrijven

Arthur Veken; Ad Goedkoop

Bedrijf te koop
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 14,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789047004332
Auteur(s) : Arthur Veken; Ad Goedkoop
Taal : Nederlands
Onderwerp : Economie en bedrijf
Thema : Economie
Reeks : Business bibliotheek
Uitgever : Business Contact
Verschenen : September 2011
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 288
Beschrijving

Bedrijf te koop biedt een praktische introductie op alle relevante aspecten bij de koop of verkoop van een onderneming. Stap voor stap worden de verschillendefases in het overnameproces behandeld; van de aan- en verkoopstrategie tot het post-acquisitieproces. Verkopers, kopers of adviseurs (in spe) krijgen middels Bedrijf te koop een actueel totaaloverzicht van de stand van zaken, plus nuttige tips en aandachtspunten bij een transactie. Hierbij worden alle facetten uitgebreid belicht; de strategie en het zoekproces, onderhandelingen, waarderingen, due diligence, structurering van de transactie, impact op de jaarrekening en fiscale en juridische aandachtspunten bij een transactie. De focus ligt hierbij op de Nederlandse markt. Deze nieuwe editie is grondig herzien ten opzichte van de vorige en geactualiseerd naar aanleiding van wijzigingen in fiscale en juridische regelgeving en de verdere professionalisering van de fusie- en over - namemarkt.

Bedrijf te koop is een absolute everseller die al jarenlang geldt als hét handboek voor het kopen of verkopen van ondernemingen.

Velden met een * zijn verplicht