Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De kleine Piketty 2[e-boek e-boek]

Zijn werk over kapitaal en ideologie samengevat

Wouter van Bergen; Martin Visser

De kleine Piketty 2
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 6,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789047014164
Auteur(s) : Wouter van Bergen; Martin Visser
Taal : Nederlands
Onderwerp : Economische geografie
Thema : Bedrijfsmanagement
Uitgever : Business Contact
Verschenen : Mei 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 68
Beschrijving

Financieel journalisten Wouter van Bergen en Martin Visser hebben in 'De kleine Piketty 2' het nieuwste boek van Piketty samengevat en voorzien van duiding voor de Nederlandse lezer. In 2014 brak de Franse econoom Thomas Piketty internationaal door met zijn boek 'Kapitaal in de 21ste eeuw', een vernieuwende en vlijmscherpe analyse van de groeiende economische en sociale ongelijkheid in de moderne wereld. Zijn boek werd een wereldwijde bestseller - ongekend voor een economisch-historisch werk van achthonderd pagina's.

Nu is Piketty terug met het nog dikkere 'Capital et idéologie' ('Kapitaal en ideologie'), waarin hij de ideologische stromingen onderzoekt die ten grondslag lagen aan die ongelijkheid. Piketty rekent af met het huidige fatalistische denken en geeft de aanzet voor een nieuwe ideologie van gelijkheid.

'De kleine Piketty 2' van Wouter van Bergen en Martin Visser is er voor iedereen die wel mee wil praten, maar geen tijd heeft om 1100 pagina's te lezen.

Velden met een * zijn verplicht