Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het bedrog van Opal[e-boek e-boek]

Eoin Colfer

Het bedrog van Opal
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 4,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789047511144
Auteur(s) : Eoin Colfer
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 13 15 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Reeks : Artemis Fowl (4)
Uitgever : Van Goor
Verschenen : November 2010
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 368
Beschrijving

Het veertienjarige criminele genie Artemis Fowl weet op geniale wijze het beroemde kunstwerk De elfendief uit een bankkluis te ontvreemden. Wanneer hij de authen-ticiteit van het schilderij wil vaststellen, weet Butler, Artemis' bodyguard, nog maar net een aanslag op zijn jonge meester te verijdelen. Welke vijand heeft het op Artemis' leven voorzien?
Op hetzelfde moment wordt Holly Short samen met haar elfBI-commandant Julius Root in een hinderlaag gelokt. Voor de surveillancecamera's lijkt het net alsof Holly haar commandant neerschiet, alvorens uit de hinderlaag te ontsnappen en naar de oppervlakte te vertrekken. Wie zal Holly geloven als ze vertelt dat ze Julius Root juist probeerde te redden?
Het wordt al snel duidelijk wie er verantwoordelijk is voor de problemen: Opal Koboi. Na het mislukken van de koboldenopstand leek de kwaadaardige rebellenleidster in een diepe coma beland te zijn Maar eenmaal ontwaakt uit haar schijncoma wil ze wraak nemen op iedereen die verantwoordelijk was voor haar falen: Holly Short, Julius Root en Artemis Fowl.
Een flitsend, modern sprookje.' HET PAROOL
Spannend, vol technologische en futuristische trucs.' NBD

Velden met een * zijn verplicht