Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De Griekse crisis[e-boek e-boek]

een land op zoek naar zijn plaats in Europa

Jule Hinrichs; Shereen El Sherbini

De Griekse crisis
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 12,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789048530861
Auteur(s) : Jule Hinrichs; Shereen El Sherbini
Taal : Nederlands
Onderwerp : Moderne geschiedenis (1870-heden)
Thema : Geschiedenis
Uitgever : Amsterdam University Press
Verschenen : April 2016
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 314
Beschrijving

Waarom is Griekenland zo in de problemen gekomen, terwijl het deel uitmaakt van de EU en de eurozone? En hoe kan het land beter en sterker uit deze crisis komen?

De Grieken worstelen sinds het einde van de onderdrukking door de Turken twee eeuwen geleden, met hun rol in Europa. Door corruptie en vriendjespolitiek wist de Griekse economie zich niet bevredigend te ontwikkelen, maar toch werd de euro ingevoerd. De trotse Grieken, eens de oorsprong van onze westerse beschaving, hebben grote moeite met hun voortdurende afhankelijkheid van andere landen. Ondanks de ingrijpende hervormingen die vanuit Brussel worden opgelegd, wil een grote meerderheid van de Griekse bevolking de euro en de band met de EU toch behouden.

In dit boek belichten de journalisten Jule Hinrichs en Shereen El Sherbini de verschillende sociologische, culturele, politieke en economische aspecten van de Griekse crisis. Door middel van uitgebreid literatuuronderzoek, persoonlijke ervaringen en interviews met prominente Griekse politici en wetenschappers geven de auteurs een uniek inzicht in de wrange Griekse werkelijkheid van de huidige crisis.

Velden met een * zijn verplicht