Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Erfgenamen[e-boek e-boek]

Opgroeien in de schaduw van de oorlog

Olof van Joolen; Ilan Sluis

Erfgenamen
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 11,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789062225446
Auteur(s) : Olof van Joolen; Ilan Sluis
Taal : Nederlands
Onderwerp : Moderne geschiedenis (1870-heden)
Thema : Tweede Wereldoorlog
Uitgever : Volt
Verschenen : September 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 192
Beschrijving

Ilan Sluis en Olof van Joolen (beiden geboren in 1975) zijn boezemvrienden maar dat zou dik tachtig jaar geleden ondenkbaar zijn geweest. Ilans Joodse oma Lien overleefde als enige van haar familie de Nazi-terreur. Terreur waar Olofs grootvader Jacobus aan deelnam. Hij was lid van de SS, vocht aan het oostfront en werd nadat hij daar dienstongeschikt raakte onderdeel van de gevreesde Utrechtse Sicherheitsdienst (SD).

Ilan en Olof weten alleen op hoofdlijnen wat er met hun grootouders is gebeurd. In Erfgenamen gaan ze samen op onderzoek uit. Hoe wist Lien aan de Holocaust te ontkomen en waarom maakte Jacobus de keuze die zijn verdere leven bepaalde? Wat voor invloed had hun oorlogsverleden op het leven van hun kinderen? En op wat voor manier werkt dat nog door in de levens van Ilan en Olof?


Velden met een * zijn verplicht