Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het enige Offer[e-boek e-boek]

De Bijbelse offerdienst uitgelegd

A.J. van Wingerden

Het enige Offer
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 11,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402912401
Auteur(s) : A.J. van Wingerden
Taal : Nederlands
Onderwerp : Bijbelse handboeken
Thema : Religie: algemeen
Uitgever : De Banier
Verschenen : Februari 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 120
Beschrijving

In dit boek behandelt de auteur op een eenvoudige manier verschillende offers die beschreven staan in het Oude Testament: het brandoffer, het spijsoffer, het dankoffer, het zondoffer en het schuldoffer. Bij elk offer trekt hij de lijn naar het enige Offer, de Heere Jezus Christus, Die tegelijk Hogepriester en Offer is.

Dat enige Offer is onmisbaar en algenoegzaam. Zoals in Hebreeën 10 vers 14 staat: 'Want met één offerande heeft Hij in eeuwigheid volmaakt degenen die geheiligd worden.'

Velden met een * zijn verplicht