Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vlekken van een luipaard[e-boek e-boek]

over mannen in Afrika

Aernout Zevenbergen

Vlekken van een luipaard
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 4,49
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462250239
Auteur(s) : Aernout Zevenbergen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Biografie en non-fictieproza
Uitgever : Uitgeverij Fosfor
Verschenen : Februari 2013
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 280
Beschrijving

De in Zambia geboren Aernout Zevenbergen, sedert jaar en dag correspondent in Afrika, reisde de afgelopen jaren kriskras door het continent op zoek naar wat de vermaledijde Afrikaanse man beweegt.
Vlekken van een luipaard gaat niet over 'de Afrikaanse man' - die bestaat niet. Het is een verzameling vertellingen over mensen die bereid waren hun zielenroerselen te delen met de auteur. Ze spraken over liefde en romantiek, rituelen en voetbal, vaderschap en vriendschap, motorfietsen en vrachtwagens, masturberen en de prijs van een kip.
Aantal pagina's papieren boek: 301

Velden met een * zijn verplicht