Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ik heb ADHD en daar komen ze nu pas mee[e-boek e-boek]

Hoe een late ADHD-diagnose als vrouw alles op zijn kop zet

Nele Reymen

Ik heb ADHD en daar komen ze nu pas mee
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 14,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462347878
Auteur(s) : Nele Reymen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Mens en maatschappij
Thema : Omgaan met persoonlijke en gezondheidsproblemen
Uitgever : Pelckmans uitgevers
Verschenen : Mei 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 216
Beschrijving

Steeds meer vrouwen krijgen een late diagnose ADHD. Jarenlang vragen ze zich af waarom alles moeizamer gaat, waarom er zoveel afleiding is en waarom hun to-dolijstjes almaar langer worden. Nele Reymen was geen uitzondering.

Toen haar psycholoog ADHD suggereerde, dacht ze: ADHD? Dat is toch iets voor hyperactieve jongetjes? Ze zag zichzelf niet zo, maar besloot zich toch te laten testen. Dat bleek een kantelpunt.

In dit boek neemt Nele Reymen je mee op een zoektocht door haar leven voor, tijdens en na de diagnose. Een leven waarin ADHD altijd aanwezig was, maar pas laat werd herkend. Op een toegankelijke en herkenbare manier beschrijft Nele de symptomen van ADHD bij vrouwen en de impact die het heeft op haar denken, emoties en dagelijkse functioneren.

Dit is geen handleiding, maar een eerlijk en persoonlijk relaas van een vrouw die eindelijk antwoorden krijgt. Misschien is dit ook jouw verhaal als je je al lang afvraagt of er iets mis is met jou, maar je eigenlijk 'gewoon' ADHD hebt.

Nele Reymen schrijft als auteur en Flair-columnist altijd op een (h)eerlijk herkenbare manier en met een scherpe pen over het leven. Sinds haar diagnose doet ze dat ook over haar leven met ADHD.

Velden met een * zijn verplicht