Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De miljonairstaks en zeven andere briljante ideeën om de samenleving te veranderen[e-boek e-boek]

De miljonairstaks en zeven andere briljante ideeën om de samenleving te veranderen
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 12,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462670396
Taal : Nederlands
Onderwerp : Mens en maatschappij
Thema : Sociologie en antropologie
Uitgever : Epo, Uitgeverij
Verschenen : April 2015
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 138
Beschrijving

'Het lijkt altijd onmogelijk', zei de betreurde Nelson Mandela, 'tot het gerealiseerd is.' De kinderen uit de mijnen halen en de schoolplicht invoeren, dat was voor sommigen 'te gek voor woorden'. En toch gebeurde het. Betaald verlof en de vijfdagenweek golden ooit als 'van een andere planeet'. Tot ze verwezenlijkt werden.

Vandaag leveren we in. Niet alleen op ons budget. Veel meer nog op ons denkvermogen. Dit boek brengt daar verandering in.

Zestien doeners die durven dromen, brengen in dit boek acht overrompelende kleuren samen. Een palet van acht verrassende ideeën die de samenleving creatief uitdagen.

Stel je voor dat schoolmoeheid een uitstervend woord wordt. Stel je voor dat we met z'n allen straks nog 30 uren werken, en al die andere uren kunnen besteden aan muziek, aan cultuur, aan sport of gewoon aan samen zijn. Ja, stel je voor dat er geen wooncrisis meer zou zijn, geen drempels meer voor dokters, en geen straffeloosheid voor racisme. Dat we in klimaatneutrale steden zouden leven, en ook echt zelf zouden beslissen.

Ja, stel je voor, dat het alledaagse ongewoon wordt, en het ongewone alledaags.

Laat je vervoeren door deze zuurstoftrein van vernieuwing.

Velden met een * zijn verplicht