Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De vorige mevrouw Sinclair[e-boek e-boek]

T.J. Emerson

De vorige mevrouw Sinclair
Dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Prijs: € 5,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub3 ePub3 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789044396805
Auteur(s) : T.J. Emerson
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Fictie: algemeen en literair
Uitgever : Boldwood Books
Verwacht : Mei 2026
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Wat zou je geven voor het perfecte leven?

Leah Williams weet precies wat ze wil in het leven; comfort, luxe en zekerheid. Alles wat ze gehad zou hebben als haar jeugd niet ontspoord was door de slechte beslissingen van haar vader. Maar dan ontmoet ze Miles Sinclair. Na de dood van zijn vrouw vorig jaar is Miles klaar om zijn leven weer op te pakken, en Leah weet precies hoe ze hem daarbij kan helpen... Wat kan er nog mis gaan?

Wanneer Miles Leah meeneemt naar zijn chateau op het Franse platteland kan ze niet wachten om een voorproefje te krijgen van het leven dat ze verdient. Ook als dat betekent dat ze de aanwezigheid moet verdragen van Miles' nicht Vivienne, die vastbesloten lijkt om in elk gesprek zijn overleden vrouw ter sprake te brengen.

Maar chateau Clairvallon heeft een verleden - het was de plek waar de vorige mevrouw Sinclair om het leven kwam. En terwijl Leah meer ontdekt over het ongeluk dat haar voorgangster het leven kostte, begint ze te beseffen dat de familie waar ze zo graag bij wil horen niet helemaal is wat het lijkt. Was wat er die zomer gebeurde echt een ongeluk?

Van de bestsellerauteur van Moederdag, De perfecte vakantie en Het laatste paradijs.

Velden met een * zijn verplicht