Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De wetten van menselijke stupiditeit[e-boek e-boek]

Carlo M. Cipolla

De wetten van menselijke stupiditeit
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 5,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789048530465
Auteur(s) : Carlo M. Cipolla
Taal : Nederlands
Onderwerp : Mens en maatschappij
Thema : Sociologie en antropologie
Uitgever : Amsterdam University Press
Verschenen : Juli 2016
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 45
Beschrijving

Menselijke stupiditeit is alom vertegenwoordigd: in elke plaats en sociale klasse, klaar om schade aan anderen toe te brengen en natuurlijk ook om zichzelf te beschadigen. Stupide mensen zijn de gevaarlijkste soort. Wee degenen die hen onderschatten.


De historicus Carlo M. Cipolla schreef dit satirische essay in een poging om een van de meest krachtige en duistere krachten die de groei van menselijk welzijn en geluk belemmeren op te sporen, te onderzoeken, en mogelijkerwijze te neutraliseren. En als het dan onmogelijk blijkt om onszelf van menselijke domheid te redden, dan maar wraak nemen door middel van humor.

Velden met een * zijn verplicht