Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Noteer jij dit even?[e-boek e-boek]

Efficiënt notuleren en gespreksverslagen maken

Ellis Buis

Noteer jij dit even?
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 23,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789461263735
Auteur(s) : Ellis Buis
Taal : Nederlands
Onderwerp : Bedrijfskunde
Thema : Bedrijfsmanagement
Uitgever : Haystack, Uitgeverij
Verschenen : December 2019
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 112
Beschrijving

Word je plotseling gevraagd om notulen te maken? Is het je dagelijks werk? Profiteer van alle tips in dit boek en begin de volgende vergadering vol zelfvertrouwen. Want een goede notulist is een assertieve notulist, die goed luistert en kritische vragen durft te stellen.

De meeste mensen vinden het moeilijk om de kern uit een gesprek te halen, ze schrijven te veel op of ze vinden dat ze te lang doen over het uitwerken van hun aantekeningen. Gelukkig kan iedereen met de adviezen in dit boek leren hoe je volledige en makkelijk leesbare notulen kunt maken:

? Zo bereid je je voor op een vergadering
? Snel notuleren begint met slim luisteren
? Je hoeft niet alles op te schrijven om veel te onthouden
? Aantrekkelijke notulen zijn bondige notulen
? Bespaar tijd door te notuleren met je laptop

Naast tips en oefeningen bevat dit boek voorbeelden en links naar online video's over herkenbare vergadersituaties. Zo raak je snel bedreven in het notuleren.

Ellis Buis traint en coacht professionals in schriftelijke taalvaardigheden, waaronder notuleren, spelling, snellezen en mindmappen. Ze is auteur van meerdere boeken over schrijven en coaching waaronder Verleid je lezer online en het HOE-BOEK voor de coach.

Velden met een * zijn verplicht